Hľadáte bazár na plastové okná? Tak to ste na správnej adrese!

Plastové okná - bazár

Bazár - Najbežnejšie význam slova bazár potom označuje českú maloobchodnú predajňu nazývanú označením ako obchod s použitým tovarom - slangovo tiež niekedy označovanú ako sekáč. (zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/)

My Vám ale neponúkame žiadne "použitý tovar", my ponúkame kvalitné nové plastové okná! Nie je nutné kupovať použité plastové okná, keď za rovnakú cenu môžete nakúpiť nové plastové okná.

Navyše náš "bazár" alebo radšej trhovisko je na internete, takže ani nikam nemusíte chodiť a lacná plastové okná kúpite pohodlne a jednoducho cez internet. V pokoji si v práci alebo doma preklikáte našu ponuku plastových okien, porovnáte si nás s konkurenciou (ale pozor, porovnávajte vždy porovnateľné, ak si nie ste istí, pokojne nám napíšte alebo zavolajte) a nakoniec si objednáte to najvhodnejšie plastové okno.

Plastové okná skladom

Plastové okná držíme naozaj skladom a preto skutočne expedujeme do 24 hodín od objednávky a vďaka našim dopravcom sme schopní plniť dodanie do 48 hodín. Takže, keď sa v stredu rozhodnete vymeniť okno, v piatok už môžete mať hotové a užijete si pokojný víkend!

Lacná plastové okná

Vďaka moderným technológiám tak môžeme mať plastové okná za veľmi nízke ceny a Vy navyše neriskujete, pretože aj keď sú naše okná bez papierov, tak Vy máte akékoľvek dokumenty (ako je faktúra, dodací list, záručný list, návod na montáž atď.) V elektronickej podobe a preto sa nemusíte báť, že by ste nemali záruku alebo že by sa jednalo o akýkoľvek podvod alebo nelegálny obchod.

Plastové okná - zľava

Niektoré firmy ponúkajú plastové okná bez DPH. My toto (rovnako ako nezmyselné fiktívne zľavy) považujeme za nekorektné jednanie a preto produkty ponúkame vždy za ceny kompletné a konečné. Nenechajte sa zlákať na prvý pohľad ľúbivú cenou bez DPH, kedy Vám obchodník rovnako na konci objednávky DPH pripočíta. Nedajte ani na magicky vysoké zľavy, ktoré sú zvyčajne vypočítané z nereálne pôvodnej ceny. Porovnávajte koncovú cenu, vrátane všetkých dodatočných poplatkov aj ceny za prepravu. Veríme, že naše ceny sú nastavené tak, aby sme Vás zaujali aj bez akýchkoľvek obchodných či podvodných trikov.

Pozrite sa na našu ponuku plastových okien a presvedčte sa!