Online kalkulátor žalúzií - žalúzie na mieru za priaznivé ceny

 

Vyberajte a objednávajte si žalúzie na mieru pomocou jednoduchého online kalkulátora.

Či už kupujete nové okná a potrebujete k nim tiež kvalitné žalúzie, alebo sa len chystáte na výmenu tých starých, jedno je isté - už dávno preč sú doby, kedy ste na objednanie a montáž žalúzií potrebovali špecializovanú firmu.

 

kalkulátor žalúzií

 

Rovnako ako okná na mieru, aj objednanie a výroba žalúzií na mieru sa dá riešiť z pohodlia domova. Jednoducho, rýchlo a o mnoho lacnejšie. Stačí poznať rozmery, ktoré zadáte do nášho kalkulátora a žalúzie podľa vlastného výberu môžete mať už za pár dní doma.

 

Vstúpiť do kalkulátora žalúzií!

 

Zameranie aj montáž žalúzií zvládnete bez problémov sami

Zameranie žalúzií krok za krokom

 

Prvým krokom na ceste k novým žalúziám je poznať rozmer, ktorý potrebujete.

Čo k zameraniu žalúzie potrebujeme?
• Zvinovací alebo krajčírsky meter
• Papier a ceruzku

Rozmery merajte čo najbližšie sklu a najtesnejšie od kraja ku kraju, vrátane gumového tesnenia.

Výšku i šírku si zapisujte v milimetroch a pre istotu ju namerajte v 3 rôznych miestach (na krajoch a uprostred). Zapíšte si samozrejme všetky hodnoty. Následne odporúčame vybrať tú najmenšiu nameranú hodnotu.

Konečný výrobný rozmer žalúzie získate, keď od vybranej hodnoty šírky odčítate 2 mm. To preto, aby ste mali istotu, že žalúzie nebudú drhnúť o zasklievacej lišty. U výšky naopak pripočítajte 10 mm. Získate tak istotu plného dosadnutia žalúzie a zatienenie okna.

Tieto hodnoty potom jednoducho zadajte do nášho kalkulátora. V ňom si ihneď môžete upresniť špecifikáciu žalúzií, zistiť ich konečnú cenu a rovno ich môžete objednať na výrobu.

Naozaj to nie je žiadna zložitosť. Pre istotu ale odporúčame aj náš video návod na zameranie žalúzií:


https://www.youtube.com/watch?v=nrv_yFmRY-0

 

Montáž žalúzie krok za krokom

Hoci sa to nemusí na prvý pohľad zdať. Montáž žalúzií svojpomocne je naozaj jednoduchá a z našej skúsenosti vieme, že ju môžu zvládnuť nielen muži.

Čo k montáži žalúzie potrebujeme?

• Aku skrutkovač
• Krížový bit a vrták do železa 2,5 mm
• Kliešte kombinačky
• Nožnice
• Krížový skrutkovač

Ako ďalej postupovať?
Kompletným priebehom montáže žalúzií vás krok za krokom prevedie naše inštruktážne video:


https://www.youtube.com/watch?v=UZB1Y-tDxBM

 

A to je všetko!

Veríme, že vďaka našim video návodom zvládnete zameranie aj následnú montáž bez problému aj vy. Keby vás ale predsa len napadlo, čo na nich ešte môžeme vylepšiť, dajte nám to prosím vedieť na tel: +421 233 418 611 alebo email: info@okna-hned.sk
Ako sme povedali, doba nákladných výmen žalúzií je dávno preč a vďaka kalkulátora žalúzií od OKNÁ HNEĎ vás čaká nielen výrazné ušetrenie peňazí, ale predovšetkým nezameniteľný pocit z dobre vykonanej práce. A ten je na nezaplatenie!